Zjazd Kryminalistyczny pt. "Kryminalistyka - Piękna 130-letnia"

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie oraz Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne zapraszają na konferencję pt. „Kryminalistyka – Piękna 130-letnia”, na którą składają się:

• XI Zjazd Katedr, Zakładów, Pracowni i Zespołów Kryminalistyki
  • VIII Międzynarodowe Sympozjum Naukowe Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego.

Konferencja jest związana z jubileuszowymi obchodami 60-lecia powstania Zakładu Kryminalistyki Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz 50-tą rocznicą utworzenia Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego.

Konferencja odbędzie się w dniach 28-30 czerwca 2023 r. w Krakowie na Wydziale Prawa i Administracji UJ.

Zachęcamy do zapoznania się informacjami zamieszczonymi w pozostałych zakładkach niniejszej strony.

Udział w Konferencji należy zgłaszać za pośrednictwem formularza najpóźniej do 1 czerwca 2023 r. Osoby chcące wygłosić referaty lub zaprezentować postery dokonują zgłoszenia abstraktu za pośrednictwem strony internetowej wydarzenia do 15 maja 2023 r.

Komitet Naukowy Konferencji zadecyduje o kwalifikacji zgłoszonych referatów i posterów do dnia 30 maja 2023 r. i przydzieli je do poszczególnych paneli tematycznych.

Uwaga! Ze względu na Igrzyska Europejskie Kraków – Małopolska 2023, które odbędą się w dniach 21.06 - 02.07.2023 r. i przewidywane w tym  terminie bardzo duże obłożenie hoteli, prosimy o jak najszybszą rezerwację noclegów.

Zapraszają organizatorzy:

Pracownia Kryminalistyki WPiA Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne

Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Wydziału Prawa i Administracji UJ w ramach Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim (https://id.uj.edu.pl/).